26 oktober 2024

Mich L. & Joris Perdieus + Laila Sakini muziek

→ Tickets (pay what you can €10 - €13 - €16 / kansentarief €2,6)

19:30 De foyer gaat open, welkom voor een drankje!

20:15 Mich L. & Joris Perdieus

Shelved Dreams for a new Nubia, het nieuwe album van Mich L. komt midden oktober uit op Dauw. In de Koer presenteert hij de plaat voor het eerst als een audiovisuele performance, waarvoor hij wordt bijgestaan door Joris Perdieus!

Mich L. maakt abstracte, experimentele muziek met een meditatief karakter die vraagt om een diepe luisterervaring en de bereidheid een mate van onzekerheid te accepteren. Zijn composities worden geproduceerd met (analoge) elektronische instrumenten, filters, een 4-track tapemachine, effectpedalen, bewerkte instrumenten en veldopnames. Zijn werk is mysterieus, direct en omarmt minimale paradoxen.

Joris Perdieus is beeldend kunstenaar, scenograaf, sounddesigner en onafhankelijk doctoraatsonderzoeker aan LUCA School Of Arts Brussels en de KULeuven University. Joris’ onderzoek situeert zich op het vlak van sensoriële scenografie en onderzoekt de betekenis van ALONENESS IN SPECTATORSHIP, in relatie tot immersieve ruimtelijke kunst en performance.

© Mich L.

21:15 Laila Sakini

Multi-instrumentalist, componist, producer en performer Laila Sakini woont in Londen en is geboren in Melbourne. Met piano, stem, gitaar, stilte en ‘found sound’ creëert Laila dynamische omgevingen vol textuur die de luisteraar ruimte geven om er een eigen betekenis aan toe te kennen. Ze brak door met haar album Paloma (uitgebracht op Modern Love) en maakte recent een plaat met Valentina Magaletti.

Bij live optredens gaat Laila aan de slag met delicate delen uit haar discografie. Met piano, stem, samples en visuals nodigt ze het publiek uit in een intieme arena waar muzikale fragmenten gebracht worden met geïmproviseerde, real-time emotie. Laila tourde wereldwijd en werkte aan verschillende multimedia performances met kunstenaars, waaronder de in NYC gevestigde kunstenaar/ontwerper Anna Santangelo. Daarnaast programmeerde ze geluiden voor verschillende kunstgalerieën, waaronder Schauspielhaus Zürich en The Australian Centre for Moving Image.

In samenwerking met DAUW.

© Laila Sakini