TICKETS – WOENSDAG 17 JUNI OM 20:30
TICKETS – DONDERDAG 18 JUNI OM 20:30
20:30 – Wat als Charlie Chaplins Modern Times vandaag gedraaid zou worden? Niet in een fabriek, maar in de kunstensector. Samen met Femke Gyselinck, Maya Mertens (Vieze Meisje), Jeroen van Der Ven en Lawrence Mcguire (Hogobogobogo) gaat Ferre Marnef op zoek naar wat werk betekent binnen het flexibele arbeidsmodel van de freelancer van vandaag. De performance dynamieteert de glanzende façades van de ‘Entrepreneur van het zelf’ om zijn eigen bestaansvorm te doorgronden.
In deze performance kruist Ferre Marnef geluid en beeld. Het is zowel een concert als een theatervoorstelling, maar wil stiekem geen van beide zijn. De visuele en sonische collage sleept de kunstenaar-als-merk het podium op om te ontsnappen aan de regels van de Kunst als een ingetogen punk-act.

Aggressively Modern Times © Lieselotte de Keyzer
CREDITS
Van & met Femke Gyselinck, Ferre Marnef, Maya Mertens, Lawrence McGuire & Jeroen van Der Ven.
Dramaturgie: Marie Peeters
Productie: Sergeant
Coproductie: KWP, VGC
Dank aan Mooni van Tichel, a e i o u, CAMPO, KVS, A Two Dogs Company & Pilar
Co-presentatie van CAMPO en de Koer
Locatie: de Koer
Taal: Engels

Aggressively Modern Times © Lieselotte de Keyzer
BIO
Ferre Marnef is een musicerend theatraal grafisch vormgever.
Ferre Marnef is een grafisch muzikaal theatermaker.
Ferre Marnef is een theatraal vormgevend muzikant.
Tien jaar lang werkte Ferre binnen het collectief Desnor samen met Louis Janssens aan voorstellingen als Ideale Plaats, #BOS, Galileo en Toverberg. Als acteur sloot hij zich aan bij tibaldus, onder meer voor de volledige Gombrowicz-trilogie. Daarnaast werkte hij in uiteenlopende rollen samen met gezelschappen en kunstenaars zoals Ontroerend Goed, buren, Ilan Manouach en Miet Warlop. Muzikaal richt hij zich vandaag op zijn experimentele band Sergeant, waarvan het debuut verscheen bij STROOM en het tweede album Symbols in 2026 uitkomt.
In samenwerking met CAMPO.

© Ivan Put